Ústne odporúčanie, ktoré vytvára dobré meno realitného makléra je najlepšia forma marketingu. No v digitálnom svete a dobe internetu to už nestačí. Na vytvorenie vlastnej značky – realitný maklér – sa potrebuje odlíšiť od konkurencie. Moderne spracovaná nehnuteľnosť v inzeráte pomocou Virtuálneho homestagingu alebo Virtuálnej prehliadky zaručí maklérovi väčší záujem o nehnuteľnosť a dokonca navýšenie predajnej ceny nehnuteľnosti. Každý predajca sa reprezentuje svojimi úspešne dokončenými obchodmi.

 

SPOKOJNÍ PREDÁVAJÚCI
SPOKOJNÍ KUPUJÚCI
ÚSPEŠNÉ OBCHODY
ÚSPEŠNÍ MAKLÉRI

Inovatívne technológie

S inovatívnymi technológiami ako Virtuálna prehliadka a Virtuálny homestaging dokáže maklér upútať nie len kupujúcich, ale aj samotní predávajúci ho začnú oslovovať. Atraktívna prezentácia zvyšuje cenu nehnuteľnosti na realitnom trhu a inzerát s 3D technológiami uľahčuje predajný proces. Maklér nemusí chodiť často na obhliadky, pretože už z inzerátu si záujemcovia urobia reálnu predstavu a rozhodnú sa o kúpe. Kdekoľvek na svete a kedykoľvek si inzerát môže pozrieť každý a nepotrebuje pritom dohodnutý čas o obhliadke.

Prečítajte si viac

Sociálne siete

Nespoliehajte sa len na inzertné portály. Oslovujte tých správnych ľudí všade, kde sa len dá. Platená reklama na sociálnych sieťach s vašim inzerátom, ktorý je inovatívne spracovaný, urýchli predaj a zviditeľní meno realitného makléra. Staňte sa odborníkom na nehnuteľnosti, vytvorte si publikum, ktoré vás bude sledovať a budujte si vlastnú značku. Sociálne siete nie sú len ďalší kanál na predaj. Využívame ich na to, aby vás ľudia viac a viac registrovali ako odborníkov vo svete realít.

Pozrite si

VIRTUÁLNY HOMESTAGING

Nemáte predstavu, ako môže vyzerať vaša vysnívaná nehnuteľnosť? Holodomy a rozostavané pozemky zmeníme na útulné moderné bývanie, ktoré sa môžu stať realitou. Ušetríme váš čas, na kreatívu nám stačí iba váš pôdorys.